B A H A Ö Z Y U V A

Digital Pazarlama Ajansı

ÇÖZÜM ODAKLI

Gizlilik Politikası
Marka Ajansınız


Premium markaların yenilikçilik ve yaratıcı yaklaşımlarla potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Markanızı, yıllar içinde test edilmiş ve mükemmelleştirilmiş tescilli şirket içi metodolojilerle büyütüyoruz.


Facebook İnstagram Twitter

Verilerinizi kimlerle paylaşıyoruz?

 

BahaOzyuva.net.tr üzerinde toplanan kişisel verileriniz sadece kullanıcı deneyiminize artırmaya yönelik olup verilerinizi hiç bir şekilde üçüncü taraflarla paylaşmıyoruz.

 

Verilerinizi ne kadar süre saklıyoruz?

 

Bir yorum bırakırsanız, yorum ve meta verileri süresiz olarak saklanır. Böylece, takip eden yorumlarınızı denetim kuyruğunda tutmak yerine otomatik olarak tanıyabilir ve onaylayabiliriz.

 

Verileriniz üzerindeki haklarınız neler?

 

BahaOzyuva.net.tr üzerinde bir hesabınız veya yorumlarınız varsa, bize sağladığınız veriler dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı isteyebilirsiniz. Ayrıca, hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verileri de silmeyi isteyebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarına uymak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi içermez.

 

Verinizi nereye gönderiyoruz?

 

BahaOzyuva.net.tr, site üzerinden müşteri tarafından siteye girilen bilgileri üçüncü taraflarla paylaşmayacağını kabul ve taahhüt eder. Ancak yasal makamlar tarafından talep edildiği takdirde bilişim suçlarıyla mücadele kapsamında T.C. Emniyet Müdürlükleri, Cumhuriyet Başsavcılıkları ve T.C. Mahkemeleri gibi kurumlarla paylaşılabilir. Müşteriler kişisel profillerinin ve bilgilerinin siteden silinmesi talebi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirler. İlgili işlem 48 saat içerisinde sonuçlandırılır. BahaOzyuva.net.tr gizlilik politikası üzerinde gerektiğinde güncelleme yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca kayıtlı kullanıcılarımız veri gizliliğiyle ilgili gizlilik politikasında yapılacak değişikliklerden haberdar edilecektir.

 


+ Kullanıcı Odaklı.
Yeni Nesil
Marka Ajansı
Daha fazlasını konuşalım...
Direktör
Baha Özyuva

0850 777 01 65